Mně se líbí pracovat s mojobotem, protože je to zajímavé a naučí nás to spolupracovat se spolužáky. Každý tým zapojí fantazii a vymýšlí, kam ten mojobot půjde.
Janásová Sophie
Na informatiku jsem se těšila, protože je zajímavá. Nejvíc mě asi baví malování a programování mojobotů. V malování jsme malovali roboty nebo čínský nápis. V programování jsme byli ve skupinách programovali jsme 2x dopředu 1x doprava
Kazderová Kristýna
V informatice se mi nejvíc líbilo pracovat s Legem Spike. Nejdříve jsme sestavili z lega auto, a potom jsme ho programovali, aby jezdilo a troubilo.
Gábor Dominik
V informatice mě strašně bavilo malování, ale ted´ mě spíš baví word. Velmi mě zaujal scratch.
Hanák Matěj
Baví mě, jak je programujeme. Ráda dělám věci v sešitě, nad kterými se musíš zamyslet. Bavilo mě to, když jsme pracovali ve dvojicích. Informatiku mám ráda, ale moc mě nebaví pracovat ve wordu.
Anežka Provázková
Za dva roky jsme se naučili hodně věcí. Ze všeho nejvíce mě bavilo malování a potom mojoboti. V páté třídě skládáme lego a to mě bavilo nejvíc.
Markéta Škorpíková