• KONEC ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024 ZŠ,MŠ, ŠJ, ŠD

• Vážení rodiče,

přeji Vám, Vašim dětem i Vašim rodinám,

krásné léto. Užijte si s dětmi jejich, ale i Vaše zasloužené prázdniny.

Děkuji Vám za všechny moje kolegy na všech pracovištích

za příjemnou spolupráci.

Všem zaměstnancům děkuji za péči a  lásku,

se kterou se dětem věnovali.

Občas slunko zakryjí mraky, ale já stále věřím,

že s dobrou vůli a s láskou k dětem zas slunko vyjde.

Tak, ať jsou letní dny slunečné a radostné !!!

S pozdravem.

Mgr. Vladimíra Bobková

• Přerušení provozu ŠD

• Ředitelství školy oznamuje,

že v době letních prázdnin bude přerušen provoz školní družiny.

Mgr. Vladimíra Bobková, ř.š.

• Přerušení provozu MŠ 12.7.2024

• Ředitelství školy oznamuje,

že z důvodu odstávky elekrické energie

bude v pátek dne 12.7.2024 po dohodě se zřizovatelem školy

přerušen provoz mateřské školy.

Mgr. Vladimíra Bobková,ř.š.

• Šd Cesta plná překvapení

• Do fotoalba byla přidána nová galerie Šd Cesta plná překvapení.

Prázdniny se blíží a děti ve školní družině vyrazily na vycházku. Po cestě hrály pohybové, smyslové hry, udělaly svou návštěvou radost bývalé paní uklízečce p. Valáškové. Na zavěr cesty děti čekalo překvapení. U Lučanů si mohly opéct špekačky, Marshmallow bonbony, dát si meloun, pití, výborné buchty a osvěžit se u bazénu. Děti si akci moc užily. Moc děkujeme za pomoc s přípravu akce a rodičům za spolupráci. Přejeme krásnou dovolenou a budeme se těšit na další, školní rok v družině. D. Horáková

• Úplata za zájmové a předškolní vzdělávání 2024/2025

• Na základě ustanovení § 7 odst. 5 zákona 561/2004 Sb. školský zákon

a v souladu s vyhláškou č. 74/2005, o zájmovém vzdělávání ,

oznamuji zákonným zástupcům

výši úplaty pro školní rok 2024/2025

školní družině.

Výše úplaty činí 100,- Kč měsíčně .

( Usnesení zastupitelstva Obce Hrabětice č. 21/2Z/2024 )

Na základě ustanovení

§ 6, odst. 1, vyhlášky č. 14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů

Ředitelství školy oznamuje zákonným zástupcům dětí, které byly přijaty

od školního roku 2024/2025 k předškolnímu vzdělávání,

a kteří již navštěvují naši MŠ,

že výše úplaty se pro daný školní rok činí:

300,-

neplatí předškolní děti

( Usnesení zastupitelstva Obce Hrabětice č. 21/2Z/2024 )

V  měsíci červenci a srpnu v případě provozu a nástup později než od 1.dne v měsíci, se hradí poměrná část podle počtu dní.

Mgr. Vladimíra Bobková ř.š.   10.6.2024

• Týden veselých převleků

• Do fotoalba byla přidána nová galerie Týden veselých převleků.

Týden veselých převleků

Všechna legrace začala hned v pondělí, kdy se chlapci převlékli za dívky a dívky za chlapce. Některé modely byly opravdu originální, obzvlášť chlapcům velmi slušely sukýnky a sponečky ve vlasech. Všichni jsme se moc pobavili.

Úterní den byl ospalý, proto jsme všichni přišli v pyžamu. Opět se objevily zajímavé kousky, které se nám velmi líbily.

Ve středu nás navštívili hasiči, zdravotníci, úředníci, rychlá rota, stavební dělníci, policisté, sportovci a uklízečky s kuchařkami. Pro tolik profesí si všichni dokázali připravit své převleky.

Čtvrtek byl ve znamení školního výletu. Jeli jsme na hrad Veveří, kde na nás čekaly různé historické atrakce – střelba z kuše, vrhání sekerou, ražení mincí, žonglování, práce kováře a divadelní představení. Bylo to moc zajímavé a dětem se výlet líbil.

Na pátek si každá třída zvolila své téma. V prvním a druhém ročníku neustále plakala mimina, třetí a čtvrtý ročník si zvolil pohádkové bytosti a do pátého ročníku se každý bál podívat – byl to tam samý houmlesák. Během tohoto dne proběhl i tradiční „blešák“, kde si všichni zahráli na prodavače i zákazníky.

• Olympiáda pro radost

• Do fotoalba byla přidána nová galerie Olympiáda pro radost.

Olympiáda pro radost

Dne 28. 5. jsme se s vybranými žáky prvního až pátého ročníků vydali na Olympiádu pro radost, kterou pořádala ZŠ Pražská Znojmo. Ráno jsme nasedli do vlaku a vyrazili směr Znojmo, abychom si užili den plný soutěží, úkolů a nových zážitků. Své znalosti a dovednosti jsme prověřili ve vědomostních i sportovních disciplínách. Velkou radost nám udělalo občerstvení v podobě výborného čokoládového fondue s ovocem a zmrzlinou a medaile s odměnami za krásné 3. místo. Děkujeme žákům, kteří se olympiády zúčastnili za úspěšnou reprezentaci naší školy a gratulujeme ke skvělému výsledku. Jen tak dál!