• Úplata v MŠ 2023/2024

• Stanovení úplaty pro školní rok 2023/2024 za předškolní vzdělávání

(§ 6 vyhláška č. 14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů )

Ředitelství školy oznamuje zákonným zástupcům dětí, které byly přijaty

od školního roku 2023/2024 k předškolnímu vzdělávání,

a kteří již navštěvují naši MŠ,

že výše úplaty se pro daný školní rok činí:

děti s celodenní docházkou 300,-/ měsíčně.

děti s polodenní docházkou 200,- / měsíčně.

Provoz v měsíci červenci a nástup později než od 1.dne v měsíci …………..poměrná část podle počtu dní.

• Úplata ve školní družině 2023/2024

• OZNÁMENÍ

Na základě ustanovení vyhlášky č. 74/2005 Sb., o zájmovém vzdělávání,

oznamuji zákonným zástupcům

výši úplaty pro školní rok 2023/2024

školní družině.

Výše úplaty činí 100,- Kč měsíčně .

Podmínky platby jsou dány směrnicí Úplata za zájmové vzdělávání.

• Lentilkový týden a Den dětí ve ŠD

• Do fotoalba byla přidána nová galerie Lentilkový týden a Den dětí ve ŠD.

Lentilkový týden ve školní družině

V týdnu od 28. května do 2. června proběhl na naší škole projekt s názvem Lentilkový týden. Pozadu nezůstala ani naše družina. Na aktivity s barvičkami děti navázaly prostřednictvím hry s barevnými plastovými víčky, vystřihovánky a tvořením barevných plakátů, které se dětem moc povedly. Celý týden byl plný her, písniček a soutěží.

Ve čtvrtek 1. června si děti oslavily svůj sváteční den. Už dopoledne se všichni proměnili v prodejce a nakupující a užili si atmosféru blešího trhu, která pokračovala i po obědě v družině. Odpoledne na děti čekalo překvapení v podobě návštěvy zahrady v mateřské škole, kde si děti vyzkoušely kolotoč, houpačku, kladinu a dokonce i skákací hrad. Celý den si děti náramně užily.

Dagmar Horáková

• Lentilkový týden 2023

• Do fotoalba byla přidána nová galerie Lentilkový týden 2023.

V týdnu od 29.5.2023 probíhal na naší škole Lentilkový týden. Pro každý den byla zvolena jedna barva a podle ní se odvíjela celá výuka. Tvořili jsme zajímavé projekty napříč všemi vyučovacími předměty – plakáty, anglické doplňovačky, sluníčka z keramiky a výtvarné ztvárnění daných barev.

1.6. jsme společně oslavili Den dětí. Žáci utvořili smíšené týmy, vyrobili si transparenty se svým jménem a logem a potom se dali do soutěžení. Ve druhé části dopoledne to na hřišti hučelo jako v úle. Konal se zde totiž Bleší trh. Všichni se snažili prodat co nejvíce zboží, ale kupující se nedali a horlivě smlouvali. Na závěr příjemně prožitého dopoledne dostaly děti za odměnu sladkosti. Poslední den Lentilkového týdne jsme si poslechli známé skladby, které nám zahrála skupina Margo. Protože děti některé písně znaly, tak jsme si je i společně zazpívali. Celý týden se vydařil a všem se velmi líbil.